Dikkandan Haberler

Endüstri 4.0'ı Yerinde Takip Ettik
Endüstri 4.0 komite üyelerimiz Almanya'da gerçekleşen Hannover Messe fuarında, 4. Sanayi devriminin gelişimini yerinde takip etti. Uygulayıcı firmaların yetkilileri ile bire bir görüşme fırsatı bulan komitemiz konu hakkındaki birikimlerini daha da zengileştirdi.

Link »

Dikkan 40. Yıl Kutlamaları
Dikkan Ailesi olarak 40. Yılımızı kutluyoruz. 40 yıldır olduğu gibi önümüzdeki dönemde de ülkemizin hedefleri doğrultusunda büyümeye ve büyütmeye devam edeceğiz. Bizi bu yolda yalnız bırakmayan; emek, özveri ve sadakatleri ile markamıza değer katan tüm Dikkan Ailesi’ne ve paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Link »


Dikkan Vana ar&ge ile büyüyor; Endüstri 4.0'a koşuyor
Dikkan Vana, Pompa&Vana Dergisi Haziran sayısında yer aldı.

Link »


DSİ Üretici Uygunluğumuzu Onayladı.
Dikkan Vana olarak Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü'nün onaylı ekipman üreticileri arasındayız.

Link »


Dikkan Grup şirketleri, Canias ERP ile daha planlı, yönetilebilir ve verimli bir yapıya kavuştu
1978 yılında kurulan ve günümüzde Türkiye ve Dünya çapında en önemli döküm ve vana üreticileri arasında yer alan Dikkan’ın, Canias ERP ile verimliliğini artırarak tüm iş süreçlerinde nasıl yönetilebilir bir yapıya kavuştuğunu Genel Müdür Yardımcısı Sn. Birol Aslantaş ve Grup İş Geliştirme Müdürü Sn. Saltuk Samir ile konuştuk.

Link »


Milli çıkarma gemisi TCG Bayraktar’da Dikkan Vana kalitesi
"Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) tarafından yürütülen Amfibi Gemi (LST) Tedarik Sözleşmesi kapsamında, ADİK Tersanesi tarafından inşa edilen TCG Bayraktar gemisinde Dikkan marka vanalar tercih edildi." konulu haber, Dünya Gazetesi 10 Mayıs 2017 tarihli Savunma Sanayii Eki'nde yer aldı.

Link »